niedziela, 12 kwietnia 2015

Wyślij kupon

Aby spełnić marzenie nie wystarczy śnić. Nie wystarczy mocno marzyć o wygranej, zdrowiu, podróży, przygodzie... trzeba te marzenia realizować i doprowadzać do ich spełnienia. Marzenia są bardzo ważne, jednak marzenie, a ich spełnienie to zupełnie dwie inne sprawy.

Marzenie to nie tylko intensywne myślenie o wymarzonej rzeczy czy też podróży. Wiele osób zapomina, że aby spełnić marzenie należy dążyć w codziennym życiu do ich realizacji.

Jeżeli marzysz o przygodzie, wyprawie, podróży to trzeba planować, szukać, a przede wszystkim mieć na to czas i pieniądze. Jeżeli nie będziemy nic robić, aby zebrać pieniądze to one nam z nieba nie spadną (przynajmniej mi nie spadają :)) Pieniądze to jedna z istotniejszych spraw w realizacji marzeń tego typu. Oczywiście można podróżować taniej lub drożej, ale pieniądze i czas są nieodłączną częścią każdego planu.

Jeżeli marzysz o zdrowiu i długim życiu to zacznij od wprowadzenia zdrowego stylu życia. Dieta i ćwiczenia to zapewne dobry początek, aby żyć w zdrowiu. Siedzenie przed telewizorem obżeranie się pizzą i marzenie o sylwetce Chodakowskiej na pewno nie wystarczy. Trzeba ruszyć tyłek :D

Jeżeli marzysz o wygranej to... wyślij kupon :D Od razu przypomina mi się dowcip, jak to Kowalski poszedł do kościoła i modli się o wygraną w lotka i tak chodził co tydzień modlił się o to samo, gdyż nic nie wygrywał nadal. W końcu odezwał się do niego głos z nieba: "Panu Bogu trzeba pomóc, wyślij kupon". Także samo marzenie i modlenie się nie wystarczy, trzeba jeszcze sobie i marzeniu pomóc.

Ja mam jedno marzenie... podróż, długa podróż.
Trwa zbieranie środków, planowanie dokładnej daty i trasy. Wstępny termin grudzień 2015/styczeń 2016.

Get ekki beðið (nie mogę się doczekać)

Vincent Alexander już nie może się doczekać podróży

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...