poniedziałek, 7 grudnia 2015

Doradca chustonoszenia na Islandii

Chustomaniaczka :D

Chustonoszenie to nadal rozwijająca się sztuka. W Polsce już coraz częściej można spotkać matki ze swoimi dziećmi w chuście. Wybór chust jest ogromny, a artykułów opisujących dobrodziejstwa noszenia w chuście całe mnóstwo. Na Islandii jednak chustonoszenie nadal nie jest zbyt popularne, a na sklepowych półkach można zauważyć niewielki wybór chust elastycznych, nosideł i niestety wisiadeł. Jednak my postaramy się to zmienić.
Chciałam Was zaprosić serdecznie na wywiad z pierwszym polskim doradcą chustonoszenia na Islandii.

Chustomaniaczka, mama niespełna dwuletniego Tymonka i moja przyjaciółka, Alicja jest świeżo upieczonym, certyfikowanym doradcą chustowym, niemieckiej szkoły ClauWi, która organizuje warsztaty dla doradców także w Polsce.

Zanim jeszcze została doradcą, motała swojego synka, zarażała swoją pasją znajomych i zawsze wspierała radą. Dziś nie wyobraża sobie swoich początków macierzyństwa bez chusty. Zapraszam na rozmowę z Alicją na łamach portalu dla Polonii na Islandii Iceland News Polska :DSpecjalnie dla czytelników mojego bloga i portalu Iceland News Polka, Alicja zaprasza na bezpłatne spotkanie na którym opowie troszkę o chustach, bezpiecznym noszeniu i odpowie na kilka pytań już w najbliższy czwartek 10 grudnia o godzinie 17:00. Spotkanie odbędzie się przy ulicy Ármúli 10. Liczba miejsc ograniczona. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać na maila alicja.bec@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...